فعال سازی DVD های Olympiadlab

پیش از فعال سازی به این نکته مهم توجه داشته باشید:

فعال سازی این DVD فقط و فقط بر روی یک سیستم (لپ تاپ، PC) مقدور است و اگر بخواهید بر روی دو سیستم نصب کنید، باید دو مجموعه خریداری شود. Olympiadlab هیچ مسئولیتی در قبال فعال سازی DVD در سیستم اشتباه را نمی پذیرد.
فعال سازی DVD های Olympiadlab و دسترسی به محتویات آن ها بسیار ساده است. پس از آنکه DVD را برای اولین بار در دستگاه قرار دادید،  فعال سازی به سه روش می تواند صورت بگیرد:
۱- فعال سازی خودکار آنلاین (روش پیشنهادی)
در این روش ابتدا حتما اجزای فرم را همانند شکل زیر پر کنید. ورود اطلاعات صحیح در این بخش برای پشتیبانی مناسب پس از خرید الزامی هست. پس از وارد کردن اطلاعات خود و شماره سریالی که در بسته DVD قرار داده شده است، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.
در صورت موفقیت عملیات ثبت با صفحه ای همانند شکل زیر روبرو خواهید شد. پس از کلیک بر روی دکمه پایان، محیط آموزشی شما اجرا خواهد شد.
۲- فعال سازی دستی آنلاین
در صورت عدم موفقیت با روش اول، می توانید روش دوم را امتحان کنید. در این حالت به صفحه ای از olympiadlab.ir هدایت شده و با فرمی همانند فرم روش اول روبرو خواهید شد. بقیه مراحل همانند روش یک هستند.
۳- فعال سازی بدون اینترنت (تنها در صورتی که دو روش بالا به هیچ وجه مقدور نباشند.)
در صورتی که هر دو روش بالا برای شما موفقیت آمیز نبود و یا به هیچ وجه به اینترنت دسترسی نداشتید، می توانید از طریق تلگرام @olympiadlab و یا ایمیل (olympiadlab@gmail.com) تماس گرفته و شماره سریال خود را به همراه نام و نام خانوادگی (اطلاعاتی که در زمان خرید DVD در فرم وارد کردید) برای ما ارسال کنید. در این صورت یک کد فعال سازی یکبار مصرف برای شما ارسال گشته و شما می توانید در حالت آفلاین DVD خود را فعال کنید. دو روش قبل نسبت به این روش اکیدا ارجح هستند.
راه های ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما نوشته شده اند.

چرا به olympiadlab سر بزنم؟

olympiadlab روز به روز قوی تر می شود! 1- نمونه سوالات، منابع و ویدیو ها متنوع تر و کامل تر می شوند. 2- دوستانتان هر روز سوالات جدیدی می پرسند که ممکن است پاسخ های آن ها مشکلات شما را هم برطرف کند. 3- فکرش را بکنید، خودتان هم هر سوالی داشته باشید در هر زمان می توانید بپرسید! 4- بخش های جدید و جذابی به سایت اضافه خواهند شد! منتظر خبرهای خوب باشید!! 5- در نهایت اینکه با آمدن به این سایت، می توانید

مسیر المپیاد را بی درد سر، برای خود آسان کنید!

تازه ترین سوالات

محبوبترین

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری