خرید DVD های آموزشی Olympiadlab

در این صفحه می توانید مجموعه آموزشی مد نظر خود را خریداری فرمایید. پیش از خرید حتما موارد زیر را خوانده و ویدیو زیر را مشاهده کنید.

۱- توجه کنید در فرم خرید حتما حتما حتما! آدرس و کدپستی خود را به صورت دقیق وارد کنید. در صورتی که آدرس را درست وارد نکنید، پست کالا را برگشت زده و باید از پست حوزه خود به صورت شخصی رفته و بسته را دریافت کنید.
۲- دوستانی که سیستم عامل اصلی آن ها ویندوز نیست، می توانند به سادگی یک ویندوز مجازی بر روی سیستم خود نصب کنند. برای آشنایی با نحوه انجام این کار، این ویدیو ها را مشاهده کنید:
ایجاد ویندور مجازی در نرم افزار VMware
ایجاد ویندوز محازی در نرم افزار VirtualBox (با اینکه ویدیو ویندوز ۷ را نصب می کند، مراحل برای ویندوز ۱۰ کاملا مشابه هستند.)
در مورد تفاوت این دو نرم افزار همین قدر کافی هست بدانید VMware از VirtualBox امکانات بیشتری دارد منتهی به مراتب برای سخت افزار کامپیوتر سنگین تر هست. همچنین، اگر صرفا ویندوز را برای مجموعه آموزشی ما بخواهید، VirtualBox کاملا کافی هست. در نتیجه پیشنهاد ما نرم افزار VirtualBox است. هرگونه مشکلی در راه اندازی ویندوز مجازی برای دوره ها داشته باشید می توانید سوالات خود را از طریق راه های ارتباطی نوشته شده در صفحه تماس با ما بپرسید.
۳- پیش از سفارش حتما با نحوه و شرایط فعال سازی DVD های Olympiadlab آشنا باشید. راهنمای کوتاه این مسئله را از اینجا بخوانید.

دوره های قابل خرید

دوره زیست شناسی سلولی

DVD Cell Bio standard

دوره سیستماتیک و آناتومی گیاهی – پیش خرید (ارسال ۱ آذر)

Plant Systematics and Anatomy - trans

فرم سفارش DVD ها

برای سفارش موفق باید دو فرم، یکی در همین صفحه و دیگری داخل درگاه پرداخت زرین پال که لینک آن در پایین قرار داده شده است، را پر کنید. توجه کنید که اطلاعات این دو فرم باید کاملا مشابه باشند.

برای پرداخت هزینه مجموعه(های) خریداری شده و نهایی کردن سفارش خود، بر روی مورد متناسب با سفارش خود در زیر کلیک کنید.

سفارش همزمان هر دو دوره

  (۱۰ درصد تخفیف)

دوره سیستماتیک و آناتومی گیاهی

دوره زیست شناسی سلولی

DVD Cell Bio standard

چرا به olympiadlab سر بزنم؟

olympiadlab روز به روز قوی تر می شود! 1- نمونه سوالات، منابع و ویدیو ها متنوع تر و کامل تر می شوند. 2- دوستانتان هر روز سوالات جدیدی می پرسند که ممکن است پاسخ های آن ها مشکلات شما را هم برطرف کند. 3- فکرش را بکنید، خودتان هم هر سوالی داشته باشید در هر زمان می توانید بپرسید! 4- بخش های جدید و جذابی به سایت اضافه خواهند شد! منتظر خبرهای خوب باشید!! 5- در نهایت اینکه با آمدن به این سایت، می توانید

مسیر المپیاد را بی درد سر، برای خود آسان کنید!

تازه ترین سوالات

محبوبترین

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری