مشاورهدسته بندی: منابع المپیاد زیستگایتون یا خلاصه اش؟ آلبرتس یا امیری؟
abiat سوال شده 12 ماه قبل

سلام ببخشید برای المپیاد زیست گایتون بخونیم بهتره یا خلاصه گایتون؟(با توجه به محدودیت زمان و جامعیت)خلاصه گایتون چه فرقی با خودش داره؟ سلولی مولکولی آلبرتس یا امیری بهتره و کدوم سوالای بهتری داره؟ به نظرتون برای قدم دوم روی یه کتاب مسلط باشیم بهتره یا چند کتاب رو بخونیم با دقت کمتر؟ سلولی مولکولی آلبرتس یا امیری بهتره و کدوم سوالای بهتری داره؟ به نظرتون برای قدم دوم روی یه کتاب مسلط باشیم بهتره یا چند کتاب رو بخونیم با دقت کمتر؟لنینجر با کدوم انتشارات بگیریم، سوالالی آخر فصلش همون مثال هاست؟ (دهمم کمپبل و ژنتیک ساسان امینی و ژنتیک شاهنظر و اکولوژی کوشا پایداری و نصف لنینجر رو خوندم)

1 پاسخ
بهترین پاسخ
Admin عضو سایت پاسخ داده شده 12 ماه قبل

سلام، 
اصلش، اصلی ترین تفاوت وجود توالی مطلب مناسب در کتاب اصلی است که باعث راحت تر شدن یادگیری و سهولت نگهداری در حافظه بشود. 
سوالای امیری و data handling های کتاب problems book آلبرتس سوالای واقعا خوبی هستند. شاید برای امیری “المپیادی” تر باشند هرچند خیلی جزیی. در مجموع به نظرم امیری کتاب بهتری است. فقط با حفظ گردن اسامی پروتئین ها و مانند آن وقت خودتان را تلف نکنید.
شما فرصت دارید که همه کتاب ها را بخوانید و بر آن ها تسلط کافی داشته باشید.
بیشتر بچه ها از آییژ می خرند. 

چرا به olympiadlab سر بزنم؟

olympiadlab روز به روز قوی تر می شود! 1- نمونه سوالات، منابع و ویدیو ها متنوع تر و کامل تر می شوند. 2- دوستانتان هر روز سوالات جدیدی می پرسند که ممکن است پاسخ های آن ها مشکلات شما را هم برطرف کند. 3- فکرش را بکنید، خودتان هم هر سوالی داشته باشید در هر زمان می توانید بپرسید! 4- بخش های جدید و جذابی به سایت اضافه خواهند شد! منتظر خبرهای خوب باشید!! 5- در نهایت اینکه با آمدن به این سایت، می توانید

مسیر المپیاد را بی درد سر، برای خود آسان کنید!

تازه ترین سوالات

محبوبترین

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری