مشاوره

سوالات خود را از ما بپرسید!
اگر اولین بار است که از صفحه مشاوره استفاده می کنید، لطفا توضیحات زیر را مطالعه بفرمایید.

در این صفحه می توانید سوالات خود را در دسته بندی های مشخص شده بپرسید. سوالات شما می تواند در مورد مسائل مختلفی مانند منابعی که باید خوانده می شود، چگونه خوانده شدن این منابع، چگونگی آماده سازی برای بخش های مختلف المپیاد، نحوه ی مطالعه و . . . باشد.

پیش از پرسیدن سوال، حتما سوالاتی که قبلا دوستانتان در دسته بندی مورد نظر شما پرسیده اند را مطالعه کنید. حتی اگر جواب دقیق سوالتان را در میان آن ها پیدا نکنید چیزهای زیادی یاد می گیرید. تصویر زیر نحوه ای که سوالات در صفحه “مشاوره” نمایش داده می شوند را نشان می دهد. برای مشاهده همه ی سوالات یک دسته بندی خاص (مثلا سوالات درسی) کافی است بر روی نام دسته بندی (مشخص شده با فلش آبی) کلیک کنید.

همچنین می توانید در عناوین سوالات موضوع مورد نظر خود را جست و جو کنید. در صورتی که سوال تکراری باشد، حذف شده و یا این که به پاسخ یکی از سوال های قبلی ارجاع داده می شود. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، در پایین صفحه بر روی “یک سوال بپرسید” کلیک کنید و سوال خود را مطرح کنید.

المپیاد زیستی ها بخوانند!

در صورتی که به تازگی در مسیر المپیاد زیست قدم گذاشته اید یا هنوز مردد هستید که این کار را انجام بدهید یا نه، حتما صفحه المپیاد زیست چیست؟! را مطالعه کنید.

در صورتی که در مورد دوره تابستان المپیاد زیست و منابع آن سوالی دارید، ابتدا صغحه دوره تابستانی (دوره ۴۰) را مطالعه کنید.

المپیاد شیمی ها بخوانند!

در صورتی که به تازگی در مسیر المپیاد شیمی قدم گذاشته اید یا هنوز مردد هستید که این کار را انجام بدهید یا نه، حتما صفحه المپیاد شیمی چیست؟! را مطالعه کنید.

برای مشاهده پاسخ سوالاتی که قبلا پرسیده شده اند و طرح سوال جدید، باید در سایت عضو شوید.

مشاورهتوسط "ghasemiiialirezaaa"
فیلتر کردن:سؤالاتاشتراک ها
حل شدهعلیرضا پرسیده شد 8 ماه قبل • 
204 بازدید1 پاسخ0 رأی
حل شدهعلیرضا پرسیده شد 10 ماه قبل • 
296 بازدید1 پاسخ0 رأی
حل شدهعلیرضا پرسیده شد 10 ماه قبل • 
265 بازدید1 پاسخ0 رأی
حل شدهعلیرضا پرسیده شد 1 سال قبل • 
338 بازدید1 پاسخ0 رأی

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری