آموزش مجازی

در این صفحه به محتوای آموزشی مجازی موجود بر روی سایت olympiadlab.ir دسترسی می یابید. این محتوا در ۳ دسته طبفه بندی می شوند:
۱- مکمل های DVD های آموزشی (Online Course Companion)
۲- مجموعه های آماده سازی دوره های آزمایشگاه Olympiadlab
۳- ویدیوهای آموزشی آزمایشگاه
توجه کنید برای دسترسی به همه ی این محتوا، باید در سایت عضو بود و در اکانت خود login کرده باشید. در ادامه در مورد هر یک از این موارد توضیحاتی داده می شود.

 

 

مجموعه های آماده سازی دوره های آزمایشگاه Olympiadlab

در این مجموعه ها مطالبی برای تکمیل آموزش های داده شده در DVD های آموزشی Olympiadlab تحت عنوان Online Course Companion (OCC) قرار داده می شود. این مطالب تکمیلی شامل ویدیو های تدریس بیشتر، مجموعه سوالات، و ویدیوهای حل سوال خواهند بود. توصیه می شود پیش از استفاده از مطالب تکمیلی، حتما دوره ها را به صورت کامل مشاهده کرده باشید.

این مجموعه برای عزیزانی که DVD های آموزشی Olympiadlab را تهیه کرده اند قابل دسترسی است.

 

مکمل های DVD های آموزشی (Online Course Companion)

این مجموعه حاوی گنجینه جامعی از ویدیوها و مطالب لازم جهت آماده سازی برای آزمایشگاه المپیاد زیست است. در این مجموعه مطالب تالیفی حاوی هر آن چه که برای تئوری آزمایشگاه المپیاد زیست باید بدانید، به همراه ویدیو های آموزش این آزمایش ها قرار داده شده است.

آشنایی با این مجموعه باعث استفاده بهینه شرکت کنندگان دوره های آزمایشگاه Olympiadlab از این دوره ها، و همچنین موفقیت در آزمایشگاه های دوره تابستان و دوره انتخابی تیم جهانی المپیاد زیست خواهد شد.

این مجموعه برای عزیزانی که در دوره های آزمایشگاه Olympiadlab ثبت نام می کنند قابل دسترسی است.

 

ویدیوهای آموزشی آزمایشگاه

ویدئو هایی که در این صفحه قرار دارند عمدتا مربوط به تکنیک های آزمایشگاهی پرکاربرد در بخش عملی المپیاد زیست می باشند. بسیاری از المپیادی ها به آزمایشگاه های خوب و مجهز دسترسی ندارند؛ و یا اگر هم دسترسی داشته باشند، نمی دانند که در آزمایشگاه باید چه کارهایی را انجام دهند! این ویدیوها شما را با تکنیک های مهم در آزمایشگاه المپیاد زیست آشنا می کند تا بتوانید تا حد امکان آن ها را تمرین کنید.

همان طور که می توانید ببینید، عمده ی ویدیو ها به زبان انگلیسی و جمع آوری شده از وبسایت های مختلف هستند. هر چند تلاش می کنم (با وجود محدودیت شدید وقت) در کنار ویدیو ها یک متن توضیحی به زبان فارسی قرار دهم.

مکمل دوره آنالیز داده و زیست شناسی سلولی

Online Course Companion

ویدیوهای آموزشی رایگان Olympiadlab

Open Courseware

مجموعه آماده سازی دوره آزمایشگاه Olympiadlab – زیست شناسی

biology

آزمایشگاه مولکولی

آزمایشگاه مولکولی

آزمایشگاه تشریح جانوری

آزمایشگاه بیوشیمی

Biochemistry

آزمایشگاه خون شناسی

hematology

آزمایشگاه گیاهی

Botany lab

آزمایشگاه میکروبیولوژی

آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری

Animal Physiology

چرا به olympiadlab سر بزنم؟

olympiadlab روز به روز قوی تر می شود! 1- نمونه سوالات، منابع و ویدیو ها متنوع تر و کامل تر می شوند. 2- دوستانتان هر روز سوالات جدیدی می پرسند که ممکن است پاسخ های آن ها مشکلات شما را هم برطرف کند. 3- فکرش را بکنید، خودتان هم هر سوالی داشته باشید در هر زمان می توانید بپرسید! 4- بخش های جدید و جذابی به سایت اضافه خواهند شد! منتظر خبرهای خوب باشید!! 5- در نهایت اینکه با آمدن به این سایت، می توانید

مسیر المپیاد را بی درد سر، برای خود آسان کنید!

تازه ترین سوالات

محبوبترین

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری