فقط با 5 ماه مطالعه، اطلاعات لازم برای کسب مدال در المپیاد زیست را به دست آورید.

با سریع ترین و مطمئن ترین راه آماده سازی برای المپیاد زیست، یعنی پکیج جامع آموزشی المپیادلب آشنا شوید.

سفارش پکیج جامع المپیادلب
دریافت مشاوره رایگان تلفنی در مورد پکیج جامع

بدون پکیج جامع، زمان زیادی را برای مطالعه منابعی که شانس قبولی شما را بالا نمی برند، مطالعه ناصحیح سایر منابع، و تلاش برای رفع اشکالات خود تلف خواهید کرد!

در مقابل، با استفاده از پکیج جامع المپیادلب، از فواید زیر بهره مند می شوید:

آموزش کامل مطالب مورد نیاز

با استفاده از پکیج جامع میتوانید مطمئن باشید هر آنچه برای حل سوالات آزمون های مرحله ۱ و ۲ لازم است می آموزید

کاهش زمان آماده سازی

مسیری که در حالت عادی ۲ سال طول میکشد را در ۵ ماه طی کنید

ایجاد توانمندی برای حل سوال

در تمامی آموزش ها تاکید زیادی بر نکات سوال خیز و پرتکرار است تا سوالات آزمون های المپیاد را به راحتی حل کنید

با استفاده از پکیج جامع میتوانید مطمئن باشید هر آنچه برای حل سوالات آزمون های مرحله ۱ و ۲ لازم است می آموزید

مسیری که در حالت عادی ۲ سال طول میکشد را در ۵ ماه طی کنید

در تمامی آموزش ها تاکید زیادی بر نکات سوال خیز و پرتکرار است تا سوالات آزمون های المپیاد را به راحتی حل کنید

کاهش هزینه آماده سازی

پکیج جامع شما را از 90 درصد کتاب های گرانقیمت لازم برای آماده سازی و هر گونه دورا یا کلاس دیگری بی نیاز می کند و هزینه مالی آماده سازی برای المپیاد را کاهش می دهد.

عقب نماندن از دروس مدرسه

فشردگی دوره ها به شما این امکان را می دهد که در کنار آماده سازی برای المپیاد، زمان کافی برای مطالعه دروس المپیاد یا سایر فعالیت های خود را داشته باشید.

دریافت آموزش های به روز

پکیج جامع کاملا پویا بوده و هرسال، در صورت نیاز محتواها و آپدیت های جدید به آن اضافه می شوند که برای خریداران قبلی کاملا رایگان هستند.

پکیج جامع شما را از 90 درصد کتاب های گرانقیمت لازم برای آماده سازی و هر گونه دوره یا کلاس دیگری بی نیاز می کند و هزینه مالی آماده سازی برای المپیاد را کاهش می دهد

فشردگی دوره ها به شما این امکان را می دهد که در کنار آماده سازی برای المپیاد، زمان کافی برای مطالعه دروس المپیاد یا سایر فعالیت های خود را داشته باشید

پکیج جامع کاملا پویا بوده و هرسال، در صورت نیاز محتواها و آپدیت های جدید به آن اضافه می شوند که برای خریداران قبلی کاملا رایگان هستند

چه ویژگی هایی پکیج جامع المپیادلب را متمایز می کنند؟

تدریس تمامی دروس به سبک صفر تا صد

این دوره ها برای تمامی المپیادی ها در تمامی سطوح و پایه های تحصیلی، چه مبتدی های اول مسیر و چه حرفه ای های آخر مسیر قابل استفاده هستند.

ارائه برنامه مطالعاتی قدم به قدم و جامع

در کنار پکیج جامع، شما برنامه جامع مطالعاتی المپیادلب را دریافت می کنید که قدم به قدم مسیر آماده شدن برای المپیاد به کمک پکیج جامع را تشریح می کند.

امکان مطالعه و مرور
سریع سرفصل ها

تقسیم بندی ریز و جزئی مباحث به همراه امکان پخش سریع ویدیوها دسترسی به مطالب دلخواه و مرور آن ها را کاملا آسان و سریع می کند.

رفع اشکال مستمر پس از خرید پکیج

در گروه تلگرامی اختصاصی خریداران پکیج جامع، می توانید تمامی سوالات علمی (چه از محتوای داخل پکیج و چه از خارج از آن) و مشاوره ای خود را به صورت مستمر از استاد صادقی، مدال طلای جهانی المپیاد زیست، بپرسید.

جلسات آنلاین مشاوره به صورت ماهانه

استاد صادقی هر ماه یک جلسه مشاوره و پرسش و پاسخ را به صورت اختصاصی برای خریداران پکیج برگزار می کنند. یکی از جلسات را می توانید در ویدیو روبرو مشاهده بفرمایید.

امکان مشاهده ویدیو ها در تمامی دیوایس ها

ویدیو های آموزشی دوره ها را در PC، لپ تاپ، موبایل یا تبلت می توانید مشاهده کنید. همچنین امکان تغییر سرعت ویدیو ها بین 0.5 تا 2 برابر نیز هست تا در شرایط مختلف بتوانید پربازده ترین یادگیری و مرور را داشته باشید.

تدریس دوره ها توسط دارندگان
مدال طلای جهانی

محمد امین صادقی
دکترای عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلا 1 کشوری المپیاد زیست
طراح پکیج و مدرس 9 عدد از دوره های آن
محقق نوروساینس و حیطه هوش مصنوعی در پزشکی با بیش از 15 مقاله چاپ شده
پرهام درزی رامندی
دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره اکولوژی و تکامل
کاوه سامع
دکترای عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره رفتارشناسی و تکامل
محمد جواد مقراضی
دانشجوی کارشناسی ارشد در University of British Columbia
دانش آموخته رشته بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران
دارنده مدال طلای چهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره ژنتیک کلاسیک
Previous slide
Next slide

ما می دانیم که آماده شدن برای المپیاد در کنار درس های مدرسه و بحث کنکور چقدر پروسه سخت و پراسترسی است!

مفتخریم که دوره های المپیادلب این مسیر را برای المپیادی های زیادی راحت تر کرده است که:

نفر از آن ها مدال طلا کسب کرده اند
0
نفر از آن ها از مرحله دو قبول شده اند
0
نفر از آن ها از آموزش و کیفیت دوره ها کاملا راضی بوده اند
0
گیگابایت از ویدیوهای آموزشی المپیادلب را دانلود کرده اند.
0
ساعت صرف مشاهده دوره های المپیادلب کرده اند.
0

مدال آوران اخیری که المپیادلب همراه آن ها بوده است

مدال آوران نقره
مدال آوران طلا​
مدال آوران برنز​
مقراضی
پکیج خیلی جامعی هست و اساتیدش از بهترین ها. بنظرم خیلی مکمل خوبی میتونه باشه در کنار خوندن کتابای اصلی
محمد جواد مقراضی
طلای جهانی و کشوری المپیاد زیست، عضو سابق کمیته المپیاد زیست و کمیته برگزاری المپیاد جهانی زیست شناسی ۲۰۱۸ در ایران، فارغ التحصیل رشته بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران
عطایی
پکیج جامع المپیادلب رو بررسی کردم، به نظرم با اینکه دیدن دوره های پکیج زمان زیادی نمیبره، واقعا جامع هستن و عمده مباحثی که واسه دروس تخصصی لازم هست رو پوشش میدن. واسه همین به نظرم پکیج میتونه کمک بزرگی واسه بچه های المپیادی باشه.
محمد نوید عطایی
مدال نقره جهانی (دانمارک 2015) و طلای کشوری المپیاد زیست، مسئول برگزاری و سنجش بخش عملی دوره ۱۹ المپیاد زیست، دانش آموخته رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
وفایی
قسمت‌هایی از دوره‌های المپیادلب رو دیدم؛ تدریس خلاصه و در عین حال رویکرد کامل به مطالب تخصصی ‌جذابیت خاصی رو به دوره‌ها داده. میتونم بگم یکی از بهترین منابع برای تسلط هرچه‌ بیشتر بر روی مباحث تخصصی المپیاد زیست!
دکتر علی وفایی
مدال برنز جهانی (تایلند 2011) و طلای کشوری المپیاد زیست، بنیانگذار موسسه زیستی‌ها، فارغ التحصیل دکترای عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
سعادت آگاه
فکر میکنم المپیادلب توانسته رویایی که خیلی از بچه های قدیمی تر المپیاد برای سالها در ذهن داشتند را عملی بکند، اینکه تمام دانش آموزان، در سرتاسر کشور بتوانند از کلاس هایی جامع، موثر و کارا بهره مند باشند آرزویی بود که به حقیقت پیوسته است.
دکتر سید محمد سعادت آگاه
طلای کشوری المپیاد زیست، عضو سابق کمیته المپیاد زیست ایران، نویسنده کتاب "المپیادهای زیست شناسی ایران"، فارغ التحصیل دکترای عمومی پزشکی و دکترای تخصصی Cardiology از دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشگر در Baylor College of Medicine آمریکا

متخصصان عرصه المپیاد
در مورد پکیج جامع المپیادلب چه می گویند؟

المپیادی هایی که از دوره های المپیادلب استفاده کرده اند در مورد آن ها چه می گویند؟

nima rasti
دو تا از دوره های المپیادلب رو من خیلی توصیه میکنم، یکیش دوره سیستماتیک و آناتومی گیاهی هستش، به خصوص قسمت برش هاش که واقعا جزوه کاملیه، یکی هم دوره سلولی که واقعا طرز تفکر خیلی جذابی رو میسازه داخل ذهن. این دو تا دوره رو به نظرم حتما باید بچه ها ببینن. غیر از این دوتا مثلا یک چیز دیگه ای که بود مثلا من جانورشناسی رو گذاشتم ۲ هفته قبل از مرحله ۲ و این دوره خیلی کمک میکرد که بشه جانورشناسی رو در یک تایم فشرده ای جمعش کرد.
نیما راستی
طلای کشوری المپیاد زیست
ادیب وفا فلاح پور
یکی از مشکلاتی که با سیستماتیک گیاهی داشتم این بود که تنها منبعی که براش معرفی می کردن، حجم مطالب زیادی داشت و معلوم نبود دقیقا کجاش مهمه و برای مرحله 1 و 2 نیازه. دوره سیستماتیک گیاهی المپیادلب همه نکات مهم رو کنار هم جمع آوری کرده و با عکسای خوبی که داره واقعا نیاز منو برای سیستماتیک گیاهی برطرف کرد. بخش مربوط به آناتومی هم مبحث مقطع عرضی رو خیلی خوب توضیح میده که یکی از مباحث مهم مرحله 1 و 2 و حتی دوره تابستانیه. در کل اگر حس می کنین بحث آناتومی و سیستماتیک گیاهی رو می خواین محکم ببندین ، این دوره المپیادلب رو از دست ندین.
ادیب وفا فلاح پور
مدال نقره جهانی (پرتغال 2021) و طلا 1 کشوری دوره 23
زهرا حسینی نیا
پکیج جامع المپیادلب برای مرور فیزیولوژی گیاهی و آناتومی و سیستماتیک گیاهی خیلی کمک کننده بود. به اکثر نکات مهم اشاره شده بود که معمولا یک جا پیدا نمیشوند و تعداد زیادی برش بررسی شد که به فهم اناتومی کمک میکند. در درس سلولی و مولکولی و بیوشیمی هم روش های سلولی مولکولی و کاربردهایشان توضیحات خوبی داشت که در حل سوالات کمک کننده اند.
زهرا حسینی نیا
طلای کشوری و جهانی المپیاد زیست
آرمان بحری
یکی از روش های خوب تدریس برش های گیاهی اینه که برش های گیاهی توسط استاد نشون داده بشن و نکته هاشون گفته بشه، من ساکن تنکابن هستم و ساکن تهران نیستم برای همین دسترسی خیلی کمی به استاد داشتم. از اونجایی که مبحث تشخیص برش های گیاهی اهمیت بالایی داره نرم افزار سیستماتیک و آناتومی گیاهی المپیادلب رو خریدم و دیدمش و از نکات مهمش هم نکته برداری کردم و واقعا بعد از دیدنش مشکلی از بابت تشخیص برش گیاهی حس نکردم.
آرمان بحری
مدال طلای کشوری دوره 23 المپیاد زیست
حاجی هاشمی
من پکیج المپیادلب رو استفاده کردم و خیلی خیلی راضی بودم. تدریس ها خیلی خوب بودن و همانطور که گفته شده بود از صفر تا صد مطالب رو پوشش میدادند، و با هر سطحی از اطلاعات، میتونستم مطالب رو کامل و دقیق بفهمم. دوره بیوشیمی واقعا خیلی خوب بود، و کمک کرد مطالب پیچیده رو خیلی ساده و مفهومی یاد بگیرم و برای حل سوال مهارت پیدا کنم و یک آزمون آزمایشی بیوشیمی که شرکت کردم رو ۱۰۰ درصد بزنم. بقیه مباحث هم عالی بودن، مخصوصا دوره حل مساله که خیلی کاربردی بود برای مهارت حل سوال.
مهدیه حاجی هاشمی
کاربر المپیادلب
بنگر
من پایه نهم هستم و در ابتدا که می خواستم برای المپیاد شروع به خوندن کنم، نمی دونستم که دقیقا کجا ها رو باید بخونم یا چه منابعی رو باید بخونم. وقتی پکیج جامع المپیاد لب رو تهیه کردم بیشتر مشکلاتم برطرف شد. این پکیج هم برنامه ریزی داشت و درنتیجه می دونستم چجوری باید پیش برم و هم با تدریس های فوق العاده اساتید این پکیج مخصوصا استاد صادقی خیالم راحت شد که تمام مطالب رو از هر مبحث یاد می گیرم … یک ویژگی منحصربه فردی که این پکیج داره این هست که مطالبی که توسط اساتید تدریس میشه فقط از نگاه یک مبحث خاص نیست و از چند نظر بررسی میشه و تقریبا دانش پژوهی که این پکیج رو تهیه کرده به پاسخ بیشتر سوالات خودش میرسه.
ابوالفضل بنگر
کاربر المپیادلب
خیری زاد
من از وقتي پكيج جامع رو تهيه كردم اول از همه احساس آرامش بيشتري دارم و مي دونم كه براي هر مبحث زمان كم تري مي تونم بزارم و واقعا يك پكيج جامع است. براي كساني كه وقت كمي دارند مثل آنزيمه و براي كساني كه مي خواهند تازه شروع كنند يك راه كامل. مباحثي مثل بيوشيمي، مولكولي، فيزيولوژي انسان و گياهي به طور مفهمومي كامل آموزش داده ميشه و مباحث حفظي مثل سيستماتيك گياهي و جانوري، آناتومي و ... در كمترين زمان ممكن به بهترين شكل گفته ميشه.
مهرآسا خیری زاد
کاربر المپیادلب
روشن شاد
من هنوز پکیج رو کامل ندیدم ولی تا اونجاییش که دیدم خیلی خوب بود واقعا انگار سر کلاس نشستم. کیفیت تدریس خیلی خوبه و مباحث متنوعی هم تدریس شده و من خیلی از مباحثی رو که مشکل داشتم الان خیلی خوب بلدم. سوالایی که داخل پکیج هست هم سوالای با کیفیتی هستن و به نظرم پکیج هم برای یادگیری و هم برای مرور خوب و کاربردیه.
آرین روشن شاد
کاربر المپیادلب
نریمانی
من از دوره های سلولی و مولکولی و گیاهی و جانور شناسی استفاده کردم. دوره های مولکولی و سلولی خیلی توی حل سوال مرحله ۱ و ۲ کمک کردن بهم تا بتونم بفهمم منظور سوال رو. دوره گیاهی هم که بخش سیستماتیکش کمک می‌کنه وقتی سیمپسون رو میخونی خیلی راحت تر باشی و بخش آناتومی هم که بسیار جامع و کامل بود و واقعا هیچ جایی اینقدر خوب و منظم آناتومی گیاهی رو نمیگن. واقعا عالی بود این بخش.
مهشاد نریمانی
کاربر المپیادلب
طباطبایی
من از دوره های سیستماتیک گیاهی، فیزیولوژی گیاهی، سلولی و مولکولی استفاده کردم. این دوره ها علاوه بر اینکه قسمت خوبی از مطالب مورد نیازتون برای قبولی مرحله دو رو پوشش میده، برای جمع بندی و مرور مطالب هم بسیار مفید و کاربردی هست (طبق تجربه شخصی خودم).… نکته دیگه این که سطح مطالب تدریس شده در دوره ها واقعا به گونه ایه که اگر نگیم همه! برای اکثر افراد با سطوح مختلف مطالعه، میتونه مفید باشه.
فاطمه سادات طباطبایی
کاربر المپیادلب
سلطانی
دوره هاي المپياد لب واقعا خيلي خوب و مفيد بودن به خصوص از وقتي دوره ها به ساختار جديد نرم افزاری آپدیت شدن كيفيت همه چيز خيلي بهتر شد. تدريس هم واقعا كامل و جامع بود. اينكه در دوره سلولي سوال هايي رو حل كرده بودين هم واقعا عالي بود و به نظر من بهتره كه واسه همه ي دوره هاي يه همچين چيزي در نظر گرفته شه. باز هم بابت اينكه اين دوره ها رو براي بچه هايي كه شرايط برگزاري كلاس هاي حضوري رو نداشتند فراهم كرديد ازتون ممنونم.
ثمینا سلطانی
کاربر المپیادلب
محمدی
من از دوره های مولکولی و بیوشیمی استفاده کردم. … شرکت در این دوره ها برای شروع این مباحث خیلی خوبه این طوری موقع خوندن منابع تقریبا همه چیز آشناست و صرفا برای دقیق تر خوندن وقت صرف میشه و تفهیم و یادگیری قبلا انجام شده. برای مرور هم گزینه خوبی هستن. و برای کسایی که تو شهرشون کلاس های کافی و مناسبی برای المپیاد زیست برگزار نمیشه میتونن با استفاده از این دوره ها خلا آموزشی رو پر کنند.
زهرا محمدی
کاربر المپیادلب
بذر افکن
من از نرم افزار های المپیاد لب استفاده کردم و با وجود دوره های خوبش تونستم مشکلات زیادی که توی مباحث مختلف داشتم رو حل کنم، … یکی دیگه از مشکلاتی که داشتم توی بیوشیمی بود که چون خوندن مباحث از روی لنینجر هم کار سختی بود و هم حتی بعد از خوندن هیچ تضمینی برای حل سوال نبود با گوش دادن به دوره بیوشیمی تقریبا تمام اشکالاتم برطرف شد و مهارت حل سوال هم به دست آوردم، توی فیزیولوژی هم چون یک سری جاها تناقضات زیادی برام پیش می اومد (مثلا توی گردش خون) خیلی مشکل داشتم و خب دوره فیزیولوژی المپیاد لب به طور کامل این مشکلات رو رفع کرد
سپهر بذرافکن
کاربر المپیادلب
شورمیج
من از دوره های سیستماتیک و آناتومی گیاهی، حل سوال ۱۳۹۹، کاربرد ریاضیات در المپیاد زیست، و جانورشناسی المپیادلب استفاده کردم. تو دوره گیاهی در قسمت سیستماتیک که مطالب مهم و کاربردی هر قسمت از فصل های سیمپسون گفته شده است و خواندن سیستماتیک رو سریع تر می‌کنه.
محمد شورمیج
کاربر المپیادلب

مراحل آماده سازی برای المپیاد زیست پس از خرید پکیج جامع چگونه است؟

1

مطالعه ویدیوهای آموزشی پکیج جامع و محتواهای مکمل آن مطابق برنامه جامع مطالعاتی

2

شرکت در جلسات ماهانه مشاوره جهت دریافت رهنمود های مخصوص آماده سازی مربوط به هر بازه زمانی از سال و پرسش سوالات خود

3

تمرین حل سوال با کمک منابع معرفی شده در برنامه جامع در کنار مطالعه محتواهای آموزشی

4

پرسش سوالات علمی و مشاوره ای (چه از محتواهای داخل پکیج جامع و چه از خارج آن) در گروه تلگرامی پکیج جامع از استاد صادقی

5

شرکت در دوره های جدیدی که به صورت رایگان برای خریداران پکیج برگزار می شوند.

6

شرکت در آزمون های شبیه ساز و اصلی المپیاد (مرحله 1 و 2) و تحلیل نتایج آن ها با کمک استاد صادقی

7

در صورت قبولی از مرحله 2: عضویت در گروه ویژه قبولی ها از مرحله 2 جهت دریافت راهنمایی ها در مورد دوره تابستان

8

در صورت کسب مدال طلا در دوره تابستان: دریافت رهنمود های مخصوص دوره انتخابی تیم از استاد صادقی

شرایط خرید پکیج جامع المپیادلب

 1. با خرید پکیج جامع، موارد زیر را دریافت می کنید که در مجموع شامل بیش از 187 ساعت ویدیو آموزشی می شوند:
  • دوره ضروریات بیوشیمی
  • دوره زیست شناسی مولکولی
  • دوره زیست شناسی سلولی
  • دوره کاربرد ترکیبیات، احتمالات و آمار در سوالات المپیاد زیست
  • دوره ژنتیک کلاسیک
  • دوره فیزیولوژی پزشکی
  • دوره اکولوژی و تکامل
  • دوره رفتار شناسی و تکامل
  • دوره فیزیولوژی گیاهی
  • دوره سیستماتیک و آناتومی میکروسکوپی گیاهی
  • دوره آناتومی ماکروسکوپی گیاهی
  • دوره جانورشناسی
  • دوره حل مسئله 1
  • دوره حل مسئله 2
  • امکان شرکت در جلسات مشاوره ماهانه با استاد صادقی و دسترسی به فیلم ضبط شده جلسات قبلی
  • عضویت در گروه اختصاصی دارندگان پکیج جامع
 2. بیش از 7 ساعت از ویدیو های این دوره ها را می توانید در پایین این صفحه به عنوان نمونه آموزش به صورت رایگان مشاهده بفرمایید.
 3. قیمت پکیج: 3 میلیون و 672 هزار تومان
 4. شرایط خرید اقساطی نیز موجود است. جهت اطلاع از این شرایط برروی دکمه “دریافت مشاوره رایگان تلفنی در مورد پکیج جامع” در پایین صفحه کلیک کنید.

با 10 سال تجربه در عرصه المپیاد، می دانیم آماده شدن برای المپیاد کار سختی است! چند هزار صفحه مطلب هست که باید در هرکدام بدانید کدام بخش ها مهم هستند و کدام بخش ها هیچ اهمیتی برای المپیاد ندارند، باید بدانید که هر کدام از مباحث را باید چگونه خواند، و بعد باید بدانید که از هر مبحث چگونه سوال حل کنید! مشکل اصلی هم این است که کسب هرکدام از این اطلاعات در حالت عادی نیازمند آزمون و خطای بسیار بوده و زمان بر است. مشکل زمانی تشدید می شود که در کنار این پروسه سخت باید سعی کنید درس مدرسه و کارهای دیگر خود را نیز پیش ببرید! دقیقا برای رفع این مشکلات و سختی ها بود که ما پکیج جامع را ایجاد کردیم. 

در آزمون های مرحله 1 و 2 سه سال اخیر، مکررا نشان داده شده است که پکیج جامع تمام اطلاعات لازم برای حل حداقل 80% سوالات این آزمون ها را به شما می دهد. 80 درصد واقعا رقم قابل توجهی است! چرا که نمره حداقل قبولی در آزمون مرحله 1 حدود 20 درصد و در مرحله 2 حدود 50 درصد است. در همین 3 سال، از 120 نفری که از آزمون مرحله 2 قبول شدند، 40 نفرشان از دوره های المپیادلب استفاده کرده بودند! جدا از پوشش کامل مطالبی که برای قبولی از آزمون ها نیاز دارید، در کنار پکیج یک برنامه جامع مطالعاتی هم ارائه می شود که قدم به قدم مسیر آماده سازی را برای شما مشخص می کند، و مشاوره مستمر در قالب پرسش و پاسخ تلگرامی و جلسات ماهانه نیز ارائه می شود تا تمام اشکالات خود را رفع کنید. 

با همه این امکانات، می توانید 100 درصد مطمئن باشید که دقیقا مطالبی که نیاز هست بدانید را یاد می گیرید و هیچ ذره ای از انرژِی و زمان شما در پروسه آماده سازی تلف نمی شود. با توجه به امکانات برنامه مطالعاتی، مشاوره و رفع اشکال نیز از بابت درستی مسیری که طی می کنید نگرانی نخواهید داشت. پس پیشنهاد میکنیم اکر میخواهید به سریع ترین و پربازده ترین شکل ممکن برای المپیاد زیست آماده شوید و خیالتان هم راحت باشد که که این پروسه را به درست ترین و جامع ترین شکل ممکن انجام می دهید، پکیج جامع را سفارش دهید. اگر هم باز سوالی داشتید، می توانید فرم درخواست مشاوره را در پایین پرکنید تا با شما تماس بگیریم و به همه سوالات شما جواب دهیم.

همین حالا پکیج جامع آموزشی را سفارش دهید و بلافاصله ویدیوهای آموزشی آن را دریافت کنید.

هنوز سوالات بیشتری دارید؟ اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و به آن ها پاسخ دهیم.

دریافت مشاوره رایگان در مورد پکیج آموزشی

نمونه هایی از ویدیوهای آموزشی داخل پکیج

 •  اگر مباحث ویدیوها به نظرتان سخت یا آسان آمد نگران نباشید، این ویدیو ها هر کدام بخشی از مسیر صفر تا صد آموزش هستند. هر موضوعی که در دوره ها تدریس شده، پیش نیاز های آن ها نیز تدریس شده، و از ان طرف هم تا پیشرفته ترین سطح مورد نیاز برای المپیاد بسط داده شده است.
 • همچنین کیفیت تمامی ویدیو ها 1080p می باشد، در صورتی که با کیفیت پایین تری مشاهده می کنید، به دلیل این است که ویدیو پلیر سایت به صورت اتوماتیک کیفیت ویدیو را متناسب با سرعت اینترنت شما تنظیم می کند.
دوره ضروریات بیوشیمی
دوره زیست شناسی سلولی و حل سوالات آنالیز داده
دوره زیست شناسی مولکولی
دوره کاربرد ریاضیات در المپیاد زیست
دوره ژنتیک کلاسیک
دوره فیزیولوژی پزشکی
دوره اکولوژی و تکامل
دوره رفتارشناسی و تکامل
دوره حل مسئله 1
دوره حل مسئله 2
دوره فیزیولوژی گیاهی
دوره سیستماتیک و آناتومی گیاهی
دوره جانورشناسی
دوره آناتومی ماکروسکوپی گیاهی

سوالات رایج در مورد پکیج آموزشی

چطور ممکن است در چنین مدت زمان کمی، تمامی مباحث المپیاد زیست پوشش داده شوند؟

در این دوره ها با توجه به تجربه بیش از 10 ساله طراحان پکیج در زمینه المپیاد زیست، تمامی مطالب اصافی کتب منبع حذف شده و فقط بخش هایی از آن ها که در آزمون های المپیاد مورد سوال قرار می گیرند، به صورت کاملا مفهومی داخل دوره های پکیج آموزش داده می شوند. این موضوع به همراه ویرایش دوره ها برای به حداقل رساندن زمان های تلف شده هر دوره، پکیجی بسیار فشرده و در عین حال کامل ایجاد کرده است.

آموزش صفر تا صد به چه معنی است؟

در آموزش صفر تا صد ابتدا تمامی مبانی به صورت کاملا اصولی و مفهومی آموزش داده شده و سپس سریعا درجه سختی مباحث به مطالب در حد آزمون مرحله ۲ و دوره تابستان افزایش می یابد. در نتیجه، چه در صورتی که هیچ چیزی در مورد مبحث نخوانده باشید، و چه منابع مربوط به آن را کامل خوانده باشید، مطالب خیلی زیادی را از آن ها می توانید بیاموزید.

آیا در کنار دوره ها لازم هست کتاب دیگری بخوانیم؟

دوره ها بسیاری از کتاب ها را به صورت کامل جایگزین می کنند اما همچنان نیاز به مطالعه برخی کتاب ها (به خصوص کتاب زیست شناسی کمپیل به دلیل جایگاه اساسی آن در المپیاد) هست. اما جای نگرانی نیست چرا که یک برنامه جامع مطالعاتی تدارک دیده ایم که منابعی که باید بخوانید و ترتیب خواندن آن ها در کنار دوره ها را به صورت دقیق مشخص می کند. این برنامه را با کلیک بر روی لینک زیر می توانید دانلود کنید.

دانلود برنامه جامع مطالعاتی المپیادلب

من کلاس هفتم / هشتم هستم و به تازگی المپیاد را شروع کرده ام، پکیج جامع برای من هم مفید است؟

بله حتما، از دو جنبه:

 1. مطالب پکیج به گونه ای تدریس شده اند که بیننده این آموزش ها صرفا نیازمند یک ذهن با تفکر منطقی باشد و نه اطلاعات قبلی! در واقع اگر از دوره ها به همان ترتیبی که در برنامه جامع مطالعاتی توضیح داده شده استفاده کنید، جایی احساس کمبود دانش پیش زمینه ای برای فهمیدن مطالب دوره نخواهید کرد. برای دانلود برنامه اینجا را کلیک کنید.
 2. هر چقدر زودتر المپیاد را شروع کنید، می توانید زودتر هم به نتیجه برسید. مثلا می توانید همان سال دهم مدال طلا کسب کنید و یک سال زودتر وارد دانشگاه شوید! به کمک این پکیج می توانید خیلی سریع پایه های علمی المپیاد خود را شکل دهید و هرچه بیشتر برای حل سوال و مطالعه منابع خیلی پیشرفته تر وقت بگذارید. بدین ترتیب می توانید مزیت های رقابتی خود را بیشتر می کنید.
من تقریبا همه منابع المپیاد را خوانده ام، پکیج جامع برای من هم مطالب مفید و جدیدی دارد؟

پس از خواندن منابع، برای هر المپیادی کوله باری از تناقضات، اشکالات، و مطالبی که نصف و نیمه فهمیده شده جمع می شود. با مشاهده پکیج اما بیشتر این تناقضات برطرف می شوند چرا که در این پکیج:

 • همیشه “چرای” هر اتفاق زیستی در کنار “چگونه” آن توضیح داده شده است.
 • مطالب پایه لازم برای فهم هر مبحث که ممکن است کتاب ها به عنوان پیش فرض در نظر بگیرند که شما آن ها را بلدید و توضیح ندهند هم آموزش داده شده اند.
 • با توجه به پیوستگی پکیج، بسیاری از پدیده های زیستی از دیدگاه چند مبحث به صورت همزمان مورد بررسی قرار می گیرند و ارتباطات زیادی بین مباحث مختلف شکل می گیرند.

برای همین است که طبق تجربه اتفاقا کسانی که همه منابع را خوانده اند لذت بیشتری از استفاده از پکیج می برند چرا که اصطلاحا فاصله های دانششان را پر می کند، دانسته های آن ها را در یک چارچوب مستحکم تثبیت می کند، و آن ها را به جایی می رساند که بتوانند از اطلاعات خود برای حل سوالات استفاده کنند. 

آیا نمونه ای از آموزش های پکیج قابل مشاهده است؟

بله! در همین صفحه و در بالای این بخشی که در حال مطالعه آن هستید، بیش از 7 ساعت از آموزش های پکیج را می توانید به صورت آنلاین و کاملا رایگان مشاهده بفرمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به المپیادلب می باشد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://olympiadlab.ir/?p=23105
[aparat id='iybdS']