کلاس های آنلاین

دوره های آنلاین Olympiadlab

(۳۰ بهمن الی ۳۱ اردیبهشت / ۱۳۹۸-۱۳۹۹)

برای ثبت نام در کلاس های آنلاین المپیادلب از طریق المپیاد مارکت اقدام کنید.

هدف دوره ها

این دوره ها جزو برنامه جامع Olympiadlab در زمنیه المپیاد زیست می باشند. این برنامه با هدف آشنا کردن دانش آموزان با انواع سوالات المپیاد و تکنیک های لازم برای حل آن هاست. دوره های آنلاین و DVD های آموزشی با هدف آموزش مهم ترین نکات تئوری و تکنیک های حل سوال و آزمون های جامع و دوره های جامع حل مسئله با هدف ایجاد فرصتی برای تمرین این آموزه ها برای شما می باشند! در نتیجه تمامی آموزش ها در این دوره ها با هدف بسترسازی برای فهم کلیه مباحث المپیاد زیست و همچنین حل سوالات مرتبط در آزمون های المپیاد است.

به دنبال برگزاری دوره های بیوشیمی و مولکولی و ارایه DVD های گیاهی و سلولی پیش از مرحله اول، تعدادی از مباحث برای تکمیل مجموعه دانش یک المپیادی قبل از مرحله دوم باقی مانده اند:

مبحث فیزیولوژی جانوری

درس فیزیولوژی از دروس پایه ای المپیاد زیست است که علاوه بر سوال خیز بودن، درک و فهم عمیق آن ها به فهم بهتر سایر مباحث در المپیاد زیست کمک زیادی می کند. نکته مهم در مورد این درس این است که با وجود اینکه ممکن است فهم آن در ابتدا به نسبت ساده به نظر برسد، سوالات نسبتا سختی از آن در المپیاد طرح می شود که نیاز به تسلط بالایی بر مباحث دارد.

در این دوره  می خواهیم این مبحث را در قالب یک روند منسجم، کاملا منطقی و قابل فهم عرضه کنیم تا به یک تسلط جامع از این مباحث برسید. شرح درس این دوره به گونه طراحی شده است که تمامی سوال خیز ترین مباحث را پوشش بدهد!

مباحث فیزیولوژی گیاهی و جانورشناسی

جایگاه دو مبحث فیزیولوژی گیاهی و جانورشناسی در المپیاد، همانند سیستماتیک و آناتومی گیاهی است. یعنی اینکه مباحثی هستند که قطعا مورد سوال واقع می شوند ولی در عین حال پاسگویی به آن ها نیاز به صرف زمان زیادی برای مطالعه ندارد. البته این در صورتی است که بدانید بر کدام مباحث تمرکز کنید و نکات سوال خیز را بتوانید تشخیص دهید. این دو دوره به نحوی طراحی شده اند که در حداقل زمان، حداکثر مطالب سوال خیز را در اختیار شما قرار دهند.

آنچه در دوره های آنلاین خواهد گذشت.

پیش نیاز های دوره ها

در تمامی دوره ها (غیر از دوره های مرور سریع – Rapid Review) آموزش مباحث از پایه شروع شده و تا پیشرفته ترین مباحث پیش می رود. در نتیجه نیازی به مطالعه مباحث از کتاب های تخصصی پیش از شرکت در کلاس ها نیست. تنها پیش نیازی که شدیدا توصیه می شود فصول مرتبط زیست شناسی کمپبل می باشند که می توانید مطابق با برنامه کلاس ها پیش خوانی کنید:

دوره فیزیولوژی جانوری: فصول ۴۰ – ۴۲، ۴۴، ۴۸-۵۰ زیست شناسی کمپبل (البته اگر مباحث دوره را از گایتون یا کتاب فیزیولوژی دیگری نیز خوانده باشید، قطعا بهره دو چندانی خواهید برد.)

دوره فیزیولوژی گیاهی: فصول ۱۰، ۳۶ و ۳۹ زیست شناسی کمپبل

دوره جانورشناسی: فصول ۲۶، ۳۲-۳۴ زیست شناسی کمپبل

مباحث تدریس شده در دوره های در حال برگزاری

نحوه شرکت در کلاس ها

تمامی کلاس ها در بستر آنلاین قدرتمند Skyroom برگزار خواهند شد. طی دوره فیلم های ضبط شده جلسات از صفحه آموزش مجازی  وبسایت قابل دسترسی خواهند بود. همچنین، پس از پایان دوره، ویدیو های ضبط شده جلسات در قالب نرم افزار های آموزشی المپیادلب در اختیار شما قرار خواهند گرفت. می توانید در صفحه آشنایی با نرم افزار های آموزشی المپیادلب با قابلیت های این DVD ها آشنا شوید.

 

نکاتی که پیش از ثبت نام حتما باید به آن ها توجه کنید:

۱- در صورت تمایل به پرداخت قسطی هزینه ثبت نام با اکانت تلگرامی ما تماس بگیرید. همچنین، در صورتی که دوست دارید در دوره شرکت کنید اما به دلایل اقتصادی فکر می کنید امکان آن وجود نداشته باشد، با ما تماس بگیرید چرا که حتما راهی برای شرکت شما پیدا می کنیم.
۲- در صورت تمایل به ثبت نام گروهی (بیشتر از ۵ نفر) و بهره مندی از تخفیف ویژه آن (۵ درصد)، با اکانت تلگرامی ما تماس بگیرید.
۳- توجه کنید که در صورت ثبت نام و پرداخت هزینه برای شرکت در هر یک از دوره ها، تنها در صورتی می توانید از شرکت در دوره انصراف دهید که پایه یازدهم باشید و از مرحله ۱ قبول نشوید. در این صورت، هزینه جلساتی که بعد از اعلام نتایج مرحله ۱ برگزار خواهند شد بازپرداخت می شود. در غیر این صورت، انصراف از دوره مقدور نیست.

برای ثبت نام در کلاس های آنلاین المپیادلب از طریق المپیاد مارکت اقدام کنید.

Share

ورود