راهنمای نصب و فعال سازی نرم افزار های Olympiadlab

پیش از نصب و فعال سازی به این نکته مهم توجه داشته باشید:

فعال سازی این DVD فقط و فقط بر روی یک سیستم (لپ تاپ، PC) مقدور است و اگر بخواهید بر روی دو سیستم نصب کنید، باید دو مجموعه خریداری شود. Olympiadlab هیچ مسئولیتی در قبال فعال سازی DVD در سیستم اشتباه را نمی پذیرد.

آموزش دانلود دوره ها از المپیاد مارکت و نصب آن ها

 

 

آموزش فعال سازی نرم افزار:

فعال سازی نرم افزار های Olympiadlab و دسترسی به محتویات آن ها بسیار ساده است. پس از آنکه نرم افزار را برای اولین بار اجرا کردید،  فعال سازی به سه روش می تواند صورت بگیرد:
۱- فعال سازی خودکار آنلاین (روش پیشنهادی)
در این روش ابتدا با فرمی همانند شکل زیر رو به رو می شوید که حتما اطلاعات خود را در آن مطابق شکل پر کنید. ورود اطلاعات صحیح در این بخش برای پشتیبانی مناسب پس از خرید الزامی هست. پس از وارد کردن اطلاعات خود و شماره سریالی که همراه با نرم افزار دریافت کرده اید، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

 

در صورت موفقیت عملیات ثبت با صفحه ای همانند شکل زیر روبرو خواهید شد. پس از کلیک بر روی دکمه پایان، محیط آموزشی شما اجرا خواهد شد.

 

۲- فعال سازی دستی آنلاین
در صورت عدم موفقیت با روش اول، می توانید روش دوم را امتحان کنید. در این حالت به صفحه ای از olympiadlab.ir هدایت شده و با فرمی همانند فرم روش اول روبرو خواهید شد. بقیه مراحل همانند روش یک هستند.
۳- فعال سازی بدون اینترنت (تنها در صورتی که دو روش بالا به هیچ وجه مقدور نباشند.)
در صورتی که هر دو روش بالا برای شما موفقیت آمیز نبود و یا به هیچ وجه به اینترنت دسترسی نداشتید، می توانید از طریق تلگرام @olympiadlab و یا ایمیل (olympiadlab@gmail.com) تماس گرفته و شماره سریال خود را به همراه نام و نام خانوادگی (اطلاعاتی که در زمان خرید DVD در فرم وارد کردید) برای ما ارسال کنید. در این صورت یک کد فعال سازی یکبار مصرف برای شما ارسال گشته و شما می توانید در حالت آفلاین DVD خود را فعال کنید. دو روش قبل نسبت به این روش اکیدا ارجح هستند.
راه های ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما نوشته شده اند.
Share

ورود