چگونه میشود فقط با ۵ ماه مطالعه، اطلاعات لازم برای کسب مدال طلای المپیاد زیست را به دست آورد؟

با سریع ترین و مطمئن ترین راه آماده سازی برای المپیاد زیست، یعنی پکیج جامع آموزشی المپیادلب آشنا شوید.

استفاده از پکیج جامع المپیادلب چه فوایدی دارد؟

آموزش کامل مطالب مورد نیاز

با استفاده از پکیج جامع میتوانید مطمئن باشید هر آنچه برای حل سوالات آزمون های مرحله ۱ و ۲ لازم است می آموزید

کاهش زمان آماده سازی

مسیری که در حالت عادی ۲ سال طول میکشد را در ۵ ماه طی کنید

ایجاد توانمندی برای حل سوال

در تمامی آموزش ها تاکید زیادی بر نکات سوال خیز و پرتکرار است تا سوالات آزمون های المپیاد را به راحتی حل کنید

با استفاده از پکیج جامع میتوانید مطمئن باشید هر آنچه برای حل سوالات آزمون های مرحله ۱ و ۲ لازم است می آموزید

مسیری که در حالت عادی ۲ سال طول میکشد را در ۵ ماه طی کنید

در تمامی آموزش ها تاکید زیادی بر نکات سوال خیز و پرتکرار است تا سوالات آزمون های المپیاد را به راحتی حل کنید

مقراضی
پکیج خیلی جامعی هست و اساتیدس از بهترین ها. بنظرم خیلی مکمل خوبی میتونه باشه در کنار خوندن کتابای اصل
محمد جواد مقراضی
طلای جهانی و کشوری المپیاد زیست، عضو سابق کمیته المپیاد زیست و کمیته برگزاری المپیاد جهانی زیست شناسی ۲۰۱۸ در ایران، فارغ التحصیل رشته بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران
عطایی
پکیج جامع المپیادلب رو بررسی کردم، به نظرم با اینکه دیدن دوره های پکیج زمان زیادی نمیبره، واقعا جامع هستن و عمده مباحثی که واسه دروس تخصصی لازم هست رو پوشش میدن. واسه همین به نظرم پکیج میتونه کمک بزرگی واسه بچه های المپیادی باشه.
محمد نوید عطایی
مدال نقره جهانی (دانمارک 2015) و طلای کشوری المپیاد زیست، مسئول برگزاری و سنجش بخش عملی دوره ۱۹ المپیاد زیست، دانش آموخته رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
وفایی
قسمت‌هایی از دوره‌های المپیادلب رو دیدم؛ تدریس خلاصه و در عین حال رویکرد کامل به مطالب تخصصی ‌جذابیت خاصی رو به دوره‌ها داده. میتونم بگم یکی از بهترین منابع برای تسلط هرچه‌ بیشتر بر روی مباحث تخصصی المپیاد زیست!
دکتر علی وفایی
مدال برنز جهانی (تایلند 2011) و طلای کشوری المپیاد زیست، بنیانگذار موسسه زیستی‌ها، فارغ التحصیل دکترای عمومی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
سعادت آگاه
فکر میکنم المپیادلب توانسته رویایی که خیلی از بچه های قدیمی تر المپیاد برای سالها در ذهن داشتند را عملی بکند، اینکه تمام دانش آموزان، در سرتاسر کشور بتوانند از کلاس هایی جامع، موثر و کارا بهره مند باشند آرزویی بود که به حقیقت پیوسته است.
دکتر سید محمد سعادت آگاه
طلای کشوری المپیاد زیست، عضو سابق کمیته المپیاد زیست ایران، نویسنده کتاب "المپیادهای زیست شناسی ایران"، فارغ التحصیل دکترای عمومی پزشکی و دکترای تخصصی Cardiology از دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشگر در Baylor College of Medicine آمریکا

متخصصان عرصه المپیاد
در مورد پکیج جامع المپیادلب چه می گویند؟

چه ویژگی هایی دوره های آموزشی
المپیادلب را متمایز می کند؟

تدریس تمامی دوره ها به
سبک صفر تا صد

این دوره ها برای تمامی المپیادی ها در تمامی سطوح، چه مبتدی های اول مسیر و حرفه ای های آخر مسیر قابل استفاده هستند

امکان مطالعه و مرور
سریع سرفصل ها

تقسیم بندی ریز و جزئی مباحث به همراه امکان پخش سریع ویدیوها دسترسی به مطالب دلخواه و مرور آن ها را کاملا آسان و سریع می کند.

رفع اشکال و مشاوره مستمر پس از خرید پکیج

در گروه تلگرامی خریداران پکیج جامع، می توانید سوالات علمی و مشاوره ای خود را به صورت مستمر از استاد صادقی، بنیان گذار المپیادلب، بپرسید.

امکان مشاهده ویدیو ها در تمامی دیوایس ها

ویدیو های آموزشی دوره ها را در PC، لپ تاپ، موبایل یا تبلت می توانید مشاهده کنید. همچنین امکان تغییر سرعت ویدیو ها بین 0.5 تا 2 برابر نیز هست تا در شرایط مختلف بتوانید پربازده ترین یادگیری و مرور را داشته باشید.

تدریس تمامی دوره ها توسط دارندگان
مدال طلای جهانی

محمد امین صادقی
دانش آموخته رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلا 1 کشوری المپیاد زیست
طراح پکیج و مدرس 9 عدد از دوره های آن
محقق نوروساینس و علوم اعصاب با بیش از ۱۰ مقاله چاپ شده
پرهام درزی رامندی
دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره اکولوژی و تکامل
کاوه سامع
دانش آموخته رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دارنده مدال طلای جهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره رفتارشناسی و تکامل
محمد جواد مقراضی
دانشجوی کارشناسی ارشد در University of British Columbia
دانش آموخته رشته بیوتکنولوژی از دانشگاه تهران
دارنده مدال طلای چهانی و طلای کشوری المپیاد زیست
مدرس دوره ژنتیک کلاسیک
Previous slide
Next slide
سوالات رایج در مورد پکیج آموزشی
چطور ممکن است در چنین مدت زمان کمی، تمامی مباحث پوشش داده شوند؟

در این دوره ها با توجه به تجربه زیاد طراحان پکیج در زمینه المپیاد زیست، تمامی مطالب اصافی کتب حذف شده و فقط بخش هایی از آن ها که در آزمون های المپیاد مورد سوال قرار می گیرند، به صورت کاملا مفهومی آموزش داده می شوند. این موضوع به همراه ویرایش دوره ها برای به حداقل رساندن زمان های تلف شده هر دوره، پکیجی بسیار فشرده و در عین حال کامل ایجاد کرده است.

آموزش صفر تا صد یعنی چی؟

در آموزش صفر تا صد ابتدا تمامی مبانی به صورت کاملا اصولی و مفهومی آموزش داده شده و سپس سریعا درجه سختی مباحث به مطالب در حد آزمون مرحله ۲ و دوره تابستان افزایش می یابد. در نتیجه، چه در صورتی که هیچ چیزی در مورد مبحث نخوانده باشید، و چه منابع مربوط به آن را کامل خوانده باشید، مطالب خیلی زیادی را از آن ها می توانید بیاموزید.

آیا در کنار دوره ها لازم هست کتاب دیگری بخوانیم؟

دوره ها بسیاری از کتاب ها را به صورت کامل جایگزین می کنند اما همچنان نیاز به مطالعه برخی کتاب ها (به خصوص کمپیل به دلیل جایگاه اساسی آن در المپیاد) هست. اما جای نگرانی نیست چرا که یک برنامه جامع مطالعاتی تدارک دیده ایم که منابعی که باید بخوانید و ترتیب خواندن آن ها در کنار دوره ها را به صورت دقیق مشخص می کند. این برنامه را با کلیک بر روی لینک زیر می توانید دانلود کنید. دانلود برنامه جامع مطالعاتی المپیادلب

من کلاس هفتمم / هشتمم و تازه المپیاد رو شروع کردم، پکیج به درد من هم میخوره؟

بله حتما، از دو جنبه:

  1. مطالب پکیج به گونه ای تدریس شده اند که پیش فرض ذهنی آن ها صرفا وجود یک ذهن با تفکر منطقی است! در واقع اگر از دوره ها به همان ترتیب توضیح داده شده در برنامه جامع مطالعاتی (برای دانلود کلیک کنید) استفاده کنید، جایی احساس کمبود دانش پیش زمینه ای برای فهمیدن مطالب دوره نخواهید کرد.
  2. هر چقدر زودتر المپیاد را شروع کنید، می توانید زودتر هم به نتیجه برسید. مثلا می توانید همان سال دهم مدال طلا کسب کنید و یک سال زودتر وارد دانشگاه شوید! به کمک این پکیج می توانید خیلی سریع پایه های علمی المپیاد خود را شکل دهید و هرچه بیشتر برای حل سوال و مطالعه منابع خیلی پیشرفته تر وقت بگذارید. بدین ترتیب می توانید مزیت های رقابتی خود را بیشتر می کنید.
من تقریبا همه منابع رو خوندم، پکیج چیز جدیدی واسه من داره؟

پس از خواندن منابع برای هر المپیادی کوله باری از تناقضات، اشکالات، و مطالبی که نصف و نیمه فهمیده شده جمع می شود. با مشاهده پکیج اما بیشتر این تناقضات برطرف می شوند چرا که در این پکیج:

  • همیشه “چرای” هر اتفاق زیستی در کنار “چگونه” آن توضیح داده شده است.
  • مطالب پایه لازم برای فهم هر مبحث که ممکن است کتاب ها به عنوان پیش فرض در نظر بگیرند که شما آن ها را بلدید و توضیح ندهند هم آموزش داده شده اند.
  • با توجه به پیوستگی پکیج، بسیاری از پدیده های زیستی از دیدگاه چند مبحث به صورت همزمان مورد بررسی قرار می گیرند و ارتباطات زیادی بین مباحث مختلف شکل می گیرند.

برای همین است که طبق تجربه اتفاقا کسانی که همه منابع را خوانده اند لذت بیشتری از استفاده از پکیج می برند چرا که اصطلاحا فاصله های دانششان را پر می کند، دانسته های آن ها را در یک چارچوب مستحکم تثبیت می کند، و آن ها را به جایی می رساند که بتوانند از اطلاعات خود برای حل سوالات استفاده کنند. 

آیا نمونه ای از آموزش های پکیج قابل مشاهده است؟

بله! در پایین صفحه فرم دریافت مینی پکیج المپیادلب را پر کنید و بیش از ۷ ساعت از آموزش های پکیج را در ساختار نرم افزاری پکیج آموزشی دریافت کنید.

همچنین می توانید این ویدیوها را به صورت آنلاین در صفحه پکیج جامع مشاهده کنید. برای این کار در پایین صفحه برروی دکمه «سفارش پکیج آموزشی المپیادلب» کلیک کنید.

کاربران فعلی پکیج جامع در مورد آن چه می گویند؟

حاجی هاشمی
من پکیج المپیادلب رو استفاده کردم و خیلی خیلی راضی بودم. تدریس ها خیلی خوب بودن و همانطور که گفته شده بود از صفر تا صد مطالب رو پوشش میدادند، و با هر سطحی از اطلاعات، میتونستم مطالب رو کامل و دقیق بفهمم. دوره بیوشیمی واقعا خیلی خوب بود، و کمک کرد مطالب پیچیده رو خیلی ساده و مفهومی یاد بگیرم و برای حل سوال مهارت پیدا کنم و یک آزمون آزمایشی بیوشیمی که شرکت کردم رو ۱۰۰ درصد بزنم. بقیه مباحث هم عالی بودن، مخصوصا دوره حل مساله که خیلی کاربردی بود برای مهارت حل سوال.
مهدیه حاجی هاشمی
"...تدریس ها خیلی خوب بود و همانطور که گفته شده بود از صفر تا صد مطالب را پوشش میدادند…"
بنگر
من پایه نهم هستم و در ابتدا که می خواستم برای المپیاد شروع به خوندن کنم، نمی دونستم که دقیقا کجا ها رو باید بخونم یا چه منابعی رو باید بخونم. وقتی پکیج جامع المپیاد لب رو تهیه کردم بیشتر مشکلاتم برطرف شد. این پکیج هم برنامه ریزی داشت و درنتیجه می دونستم چجوری باید پیش برم و هم با تدریس های فوق العاده اساتید این پکیج مخصوصا استاد صادقی خیالم راحت شد که تمام مطالب رو از هر مبحث یاد می گیرم. یکی از نقاط قوت این پکیج آموزش ریاضیات هست. چون در دوره های اخیر المپیاد به ریاضیات خیلی توجه شده بخاطر همین با یاد گرفتن ریاضیات خیلی میشه جلو افتاد. همچنین به نظرم به بهترین شکل ممکن بستر نرم افزاری این پکیج طراحی شده و به آسانی میشه به تمام موارد مورد نیاز دسترسی داشت از جمله فیلم تدریس مبحث، پاورپوینت اون مبحث و فایل سوالات اون مبحث. یک ویژگی منحصربه فردی که این پکیج داره این هست که مطالبی که توسط اساتید تدریس میشه فقط از نگاه یک مبحث خاص نیست و از چند نظر بررسی میشه و تقریبا  دانش پژوهی که این پکیج رو تهیه کرده به پاسخ بیشتر سوالات خودش میرسه.
ابوالفضل بنگر
"...با تدریس های فوق العاده اساتید این پکیج مخصوصا استاد صادقی خیالم راحت شد که تمام مطالب رو از هر مبحث یاد می گیرم…"
خیری زاد
من از وقتي پكيج جامع رو تهيه كردم اول از همه احساس آرامش بيشتري دارم و مي دونم كه براي هر مبحث زمان كم تري مي تونم بزارم و واقعا يك پكيج جامع است. براي كساني كه وقت كمي دارند مثل آنزيمه و براي كساني كه مي خواهند تازه شروع كنند يك راه كامل. مباحثي مثل بيوشيمي، مولكولي، فيزيولوژي انسان و گياهي به طور مفهمومي كامل آموزش داده ميشه و مباحث حفظي مثل سيستماتيك گياهي و جانوري، آناتومي و ... در كمترين زمان ممكن به بهترين شكل گفته ميشه.  از نظر من يكي از بهترين قسمت هاي پكيج دوره هاي حل سوال هستش كه براي من خيلي توي حل سوال مفيد بوده. هر موقع هم توي هر مبحثي مشكل داشتم يا نمي دونستم كدوم قسمت مهمه كه ياد بگيرم، اين پكيج خيلي كمكم كرد. به طور كلي راه رو آسون تر مي كنه و باعث ميشه استرس هاي اضافي كه موجب كاهش بازده ميشه كمتر بشه.
مهرآسا خیری زاد
"...از نظر من یکی از بهترین قسمت های پکیج دوره های حل سوال هستش که برای من خیلی توی حل سوال مفید بوده…"
روشن شاد
من هنوز پکیج رو کامل ندیدم ولی تا اونجاییش که دیدم خیلی خوب بود واقعا انگار سر کلاس نشستم. کیفیت تدریس خیلی خوبه و مباحث متنوعی هم تدریس شده و من خیلی از مباحثی رو که مشکل داشتم الان خیلی خوب بلدم. سوالایی که داخل پکیج هست هم سوالای با کیفیتی هستن و به نظرم پکیج هم برای یادگیری و هم برای مرور خوب و کاربردیه.
آرین روشن شاد
"...من خیلی از مباحث رو که مشکل داشتم الان خیلی خوب بلدم…"
نریمانی
من از دوره های سلولی و مولکولی و گیاهی و جانور شناسی استفاده کردم. دوره های مولکولی و سلولی خیلی توی حل سوال مرحله ۱ و ۲ کمک کردن بهم تا بتونم بفهمم منظور سوال رو. دوره گیاهی هم که بخش سیستماتیکش کمک می‌کنه وقتی سیمپسون رو میخونی خیلی راحت تر باشی و بخش آناتومی هم که بسیار جامع و کامل بود و واقعا هیچ جایی اینقدر خوب و منظم آناتومی گیاهی رو نمیگن. واقعا عالی بود این بخش.
مهشاد نریمانی
"...دوره های مولکولی و سلولی خیلی توی حل سوال مرحله 1 و 2 کمک کردن بهم…"
طباطبایی
من از دوره های سیستماتیک گیاهی، فیزیولوژی گیاهی، سلولی و مولکولی استفاده کردم. این دوره ها علاوه بر اینکه قسمت خوبی از مطالب مورد نیازتون برای قبولی مرحله دو رو پوشش میده، برای جمع بندی و مرور مطالب هم بسیار مفید و کاربردی هست (طبق تجربه شخصی خودم). چون طبقه بندی منظم مطالب و همچنین نحوه بیان و تدریس اونها به صورتی هست که نوشتن یک جزوه کامل و کاربردی که مثل خلاصه ای از چندین کتاب (و حتی بهتر!)، راجع به اون مبحث هست رو براتون آسون میکنه. و این باعث میشه که دفعه بعد بتونید مطالب کل اون دوره رو تو حدود 2 ساعت مرور کنید. که این برای زمان هایی مثل چند روز قبل مرحله یک و دو بسیار بسیار مفیده و اعتماد به نفس شما رو هم بالا میبره. همچنین اگر بخواید خود ویدیوها رو دوباره ببینید یا اینکه حتی دفعه اول هم وقت کمی داشته باشید، میتونید اونا رو با سرعت بیشتری ببینید که این خیلی خوبه. نکته دیگه این که سطح مطالب تدریس شده در دوره ها واقعا به گونه ایه که اگر نگیم همه! برای اکثر افراد با سطوح مختلف مطالعه، میتونه مفید باشه.
فاطمه سادات طباطبایی
"...سطح مطالب تدریس شده در دوره ها واقعا به گونه ایه که اگر نگیم همه! برای اکثر افراد با سطوح مختلف مطالعه، میتونه مفید باشه."
سلطانی
دوره هاي المپياد لب واقعا خيلي خوب و مفيد بودن به خصوص از وقتي دوره ها به ساختار جديد نرم افزاری آپدیت شدن كيفيت همه چيز خيلي بهتر شد. تدريس هم واقعا كامل و جامع بود. اينكه در دوره سلولي سوال هايي رو حل كرده بودين هم واقعا عالي بود و به نظر من بهتره كه واسه همه ي دوره هاي يه همچين چيزي در نظر گرفته شه. باز هم بابت اينكه اين دوره ها رو براي بچه هايي كه شرايط برگزاري كلاس هاي حضوري رو نداشتند فراهم كرديد ازتون ممنونم.
ثمینا سلطانی
"...دوره های المپیادلب واقعا خیلی خوب و مفید بودن. تدریس هم واقعا کامل و جامع بود…"
محمدی
من از دوره های مولکولی و بیوشیمی استفاده کردم.  قبل از شرکت در این دوره ها شروع به خوندن کتاب لنینجر و امیری کرده بودم ولی برام واضح و روشن نبود که چه بخش هایی رو مفهومی،چه بخش هایی رو حفظی یاد بگیرم و چه بخش هایی رو باید رد بشم . شرکت در این دوره ها برای شروع این مباحث خیلی خوبه این طوری موقع خوندن منابع تقریبا همه چیز آشناست و صرفا برای دقیق تر خوندن وقت صرف میشه و تفهیم و یادگیری قبلا انجام شده. برای مرور هم گزینه خوبی هستن. و  برای کسایی که تو شهرشون کلاس های کافی و مناسبی برای المپیاد زیست برگزار نمیشه میتونن با استفاده از این دوره ها خلا آموزشی رو پر کنند.
زهرا محمدی
"...برای کسایی که تو شهرشون کلاس های کافی و مناسبی برای المپیاد زیست برگزار نمیشه میتونن با استقاده از این دوره ها خلا آموزشی رو پر کنند."
بذر افکن
من از نرم افزار های المپیاد لب استفاده کردم و با وجود دوره های خوبش تونستم مشکلات زیادی که توی مباحث مختلف داشتم رو حل کنم، مثلا توی گیاهی با وجود بررسی تعداد خیلی زیادی برش و همین طور آموزش تشخیص برش تونستم یک بار برای همیشه مشکل گیاهی رو حل کنم و خب سوالات زیادی توی مرحله ۱ و ۲ هم ازش اومد، یا توی مولکولی که خودم خیلی مشکل داشتم به خاطر اینکه عموم کتاب های مولکولی یا خیلی زیادن و یا خیلی اطلاعات اضافه گفتن، با گوش دادن به دوره سلولی و مولکولی تونستم روند تفکر منطقی رو توی خودم ایجاد کنم که برای همه سوالات المپیاد به دردم خورد و عالی بود   یکی دیگه از مشکلاتی که داشتم توی بیوشیمی بود که چون خوندن مباحث از روی لنینجر هم کار  سختی بود و هم حتی بعد از خوندن هیچ تضمینی برای حل سوال نبود با گوش دادن به دوره بیوشیمی تقریبا تمام اشکالاتم برطرف شد و مهارت حل سوال هم به دست آوردم، توی فیزیولوژی هم چون یک سری جاها تناقضات زیادی برام پیش می اومد (مثلا توی گردش خون) خیلی مشکل داشتم و خب دوره فیزیولوژی المپیاد لب به طور کامل این مشکلات رو رفع کرد
سپهر بذرافکن
"...با گوش کردن به دوره بیوشیمی تقریبا تمام اشکالاتم برطرف شد و مهارت حل سوال هم به دست آوردم…"
شورمیج
من از دوره های سیستماتیک و آناتومی گیاهی، حل سوال ۱۳۹۹، کاربرد ریاضیات در المپیاد زیست، و جانورشناسی المپیادلب استفاده کردم. تو دوره گیاهی در قسمت سیستماتیک که مطالب مهم و کاربردی هر قسمت از فصل های سیمپسون گفته شده است و خواندن سیستماتیک رو سریع تر می‌کنه. در قسمت آناتومی هم بررسی انواع بافت های مختلف و نحوه پراکنش تو گیاه و دید اصولی به برش های گیاهان و بررسی تعداد زیادی برش که شناخت برش های عرضی جدید رو آسان تر می‌کردند مفید بود.
محمد شورمیج
"...دید اصولی به برش های گیاهان و بررسی تعداد زیادی برش که شناخت برش های عرضی جدید رو آسان تر می کردند…"

مدال آوران اخیری که المپیادلب همراه آن ها بوده است

مدال آوران نقره
مدال آوران طلا​
مدال آوران برنز​

نمونه هایی از پاسخگویی به سوالات المپیاد
با برنامه جامع المپیادلب

المپیادی هایی که
به کمک دوره های المپیادلب موفق شدند
در مورد آن ها چه می گویند؟

ادیب وفا فلاح پور
ادیب وفا فلاح پور
یکی از مشکلاتی که با سیستماتیک گیاهی داشتم این بود که تنها منبعی که براش معرفی می کردن، حجم مطالب زیادی داشت و معلوم نبود دقیقا کجاش مهمه و برای مرحله 1 و 2 نیازه. دوره سیستماتیک گیاهی المپیادلب همه نکات مهم رو کنار هم جمع آوری کرده و با عکسای خوبی که داره واقعا نیاز منو برای سیستماتیک گیاهی برطرف کرد. بخش مربوط به آناتومی هم مبحث مقطع عرضی رو خیلی خوب توضیح میده که یکی از مباحث مهم مرحله 1 و 2 و حتی دوره تابستانیه. در کل اگر حس می کنین بحث آناتومی و سیستماتیک گیاهی رو می خواین محکم ببندین ، این دوره المپیادلب رو از دست ندین.
ادیب وفا فلاح پور
مدال نقره جهانی (پرتغال 2021) و طلا 1 کشوری دوره 23
زهرا حسینی نیا
پکیج جامع المپیادلب برای مرور فیزیولوژی گیاهی و آناتومی و سیستماتیک گیاهی خیلی کمک کننده بود. به اکثر نکات مهم اشاره شده بود که معمولا یک جا پیدا نمیشوند و تعداد زیادی برش بررسی شد که به فهم اناتومی کمک میکند. در درس سلولی و مولکولی و بیوشیمی هم روش های سلولی مولکولی و کاربردهایشان توضیحات خوبی داشت که در حل سوالات کمک کننده اند.
زهرا حسینی نیا
مدال طلای جهانی (پرتغال 2021) و طلای کشوری دوره 23
آرمان بحری
یکی از روش های خوب تدریس برش های گیاهی اینه که برش های گیاهی توسط استاد نشون داده بشن و نکته هاشون گفته بشه، من ساکن تنکابن هستم و ساکن تهران نیستم برای همین دسترسی خیلی کمی به استاد داشتم. از اونجایی که مبحث تشخیص برش های گیاهی اهمیت بالایی داره نرم افزار سیستماتیک و آناتومی گیاهی المپیادلب رو خریدم و دیدمش و از نکات مهمش هم نکته برداری کردم و واقعا بعد از دیدنش مشکلی از بابت تشخیص برش گیاهی حس نکردم.
آرمان بحری
مدال طلای کشوری دوره 23 المپیاد زیست

شما نیز میتوانید به المپیادی ها باهوشی که در
دوره های المپیادلب شرکت کرده اند و

0
نفر از آن ها مدال طلا کسب کرده اند
0
نفر از آن ها از مرحله دو قبول شده اند
0
نفر از آن ها از آموزش و کیفیت دوره ها کاملا راضی بوده اند

بپیوندید و مسیر المپیاد را سریع و مطمئین طی کنید

همین حالا پکیج جامع آموزشی را سفارش دهید و بلافاصله ویدیوهای آموزشی آن را دریافت کنید.

هنوز سوالات بیشتری دارید؟ اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و به آن ها پاسخ دهیم.

بیش از 7 ساعت از آموزش های پکیج جامع را می توانید به صورت رایگان در قالب مینی پکیج المپیادلب دریافت کنید!

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://olympiadlab.ir/?p=10324