استفاده از پکیج آموزشی چه فوایدی دارد؟

آموزش کامل مطالب مورد نیاز

با استفاده از پکیج میتوانید مطمین باشید هر آنچه لازم هست را می آموزید

کاهش زمان آماده سازی

مسیری که در حالت عادی 2 سال طول میکشد را در 4 ماه طی کنید

ایجاد توانمندی حل سوال در تمامی آموزش ها

در تمامی آموزش ها تاکید زیادی بر نکات سوال و پر تکرار است تا سوالات المپیادلب را به راحتی حل کنید

کسانی که از دوره های آموزشی المپیادلب استفاده کرده اند
درباره آن ها چه میگویند؟

photo_2020-08-21_01-26-51
فاطمه سادات طباطبایی

من از دوره های سیستماتیک گیاهی، فیزیولوژی گیاهی، سلولی و مولکولی استفاده کردم. این دوره ها علاوه بر اینکه قسمت خوبی از مطالب مورد نیازتون برای قبولی مرحله دو رو پوشش میده، برای جمع بندی و مرور مطالب هم بسیار مفید و کاربردی هست (طبق تجربه شخصی خودم). چون طبقه بندی منظم مطالب و همچنین نحوه بیان و تدریس اونها به صورتی هست که نوشتن یک جزوه کامل و کاربردی که مثل خلاصه ای از چندین کتاب (و حتی بهتر!)، راجع به اون مبحث هست رو براتون آسون میکنه. و این باعث میشه که دفعه بعد بتونید مطالب کل اون دوره رو تو حدود 2 ساعت مرور کنید. که این برای زمان هایی مثل چند روز قبل مرحله یک و دو بسیار بسیار مفیده و اعتماد به نفس شما رو هم بالا میبره. همچنین اگر بخواید خود ویدیوها رو دوباره ببینید یا اینکه حتی دفعه اول هم وقت کمی داشته باشید، میتونید اونا رو با سرعت بیشتری ببینید که این خیلی خوبه. نکته دیگه این که سطح مطالب تدریس شده در دوره ها واقعا به گونه ایه که اگر نگیم همه! برای اکثر افراد با سطوح مختلف مطالعه، میتونه مفید باشه.

shormij
محمد شورمیج

من از دوره های سیستماتیک و آناتومی گیاهی، حل سوال ۱۳۹۹، کاربرد ریاضیات در المپیاد زیست، و جانورشناسی استفاده کردم. تو دوره گیاهی در قسمت سیستماتیک که مطالب مهم و کاربردی هر قسمت از فصل های سیمپسون گفته شده است و خواندن سیستماتیک رو سریع تر می‌کنه. در قسمت آناتومی هم بررسی انواع بافت های مختلف و نحوه پراکنش تو گیاه و دید اصولی به برش های گیاهان و بررسی تعداد زیادی برش که شناخت برش های عرضی جدید رو آسان تر می‌کردند مفید بود. در دوره کاربرد ریاضیات، در قسمت اول که مسائل ترکیبیات آرام آرام از آسان به سخت بود و تعداد زیادی سوال هم ازش حل شد مفید بود. در دوره حل سوال ۱۳۹۹ هم که مسائل دیتا هندلینگ خوبی حل شد و همچنین برخی از نکات حفظی برخی دروس در قالب سوال یادآوری شده بود که روند مرور را سریع تر و کاربردی تر میکرد و همچنین بررسی معادله هیل نیز خیلی مفهومی بود. در نهایت، دوره جانورشناسی برای افرادی که می‌خواهند در مدت زمان کم به تسلط نسبی خوبی رو این مبحث برسند و از پس سوالای این مبحث تو مرحله 1 و 2 بر بیان خیلی مفیده و همچنین به شخصه خودم بعد از این دوره علاقه بیشتری به دنیای جانوران پیدا کردم و خواندن این مبحث نیز دیگر کسل کننده نیست.

مهشاد نریمانی

من از دی وی دی های دوره های سلولی و مولکولی و گیاهی و جانور شناسی استفاده کردم. دوره های مولکولی و سلولی خیلی توی حل سوال مرحله ۱ و ۲ کمک کردن بهم تا بتونم بفهمم منظور سوال رو. دوره گیاهی هم که بخش سیتماتیکش کمک می‌کنه وقتی سیمپسون رو میخونی خیلی راحت تر باشی و بخش آناتومی هم که بسیار جامع و کامل بود و واقعا هیچ جایی اینقدر خوب و منظم آناتومی گیاهی رو نمیگن. واقعا عالی بود این بخش. از ویدیو های سایت هم بخش آزمایشگاه فیلم های آموزشیش خیلی خوبه و مفید واقعا.

photo_2020-08-21_01-20-331
ثمینا سلطانی

دوره هاي المپياد لب واقعا خيلي خوب و مفيد بودن به خصوص از وقتي دوره ها به ساختار جديد نرم افزاری آپدیت شدن كيفيت همه چيز خيلي بهتر شد. تدريس هم واقعا كامل و جامع بود. اينكه در دوره سلولي سوال هايي رو حل كرده بودين هم واقعا عالي بود و به نظر من بهتره كه واسه همه ي دوره هاي يه همچين چيزي در نظر گرفته شه. باز هم بابت اينكه اين دوره ها رو براي بچه هايي كه شرايط برگزاري كلاس هاي حضوري رو نداشتند فراهم كرديد ازتون ممنونم.

چه ویژگی هایی دوره های آموزشی المپیادلب را متمایز میکند؟

تدریس تمامی دوره ها توسط دارندگان مدال طلای جهانی

میتوانید مطمین باشید از شایسته ترین افراد و بهترین مدرسان در عرصه المپیاد می آموزید

تدریس تمامی دوره ها به سبک صفر تا صد

این دوره ها برای تمامی المپیادی ها در تمامی سطوح، چه مبتدی های اول مسیر و حرفه ای های آخر مسیر قابل استفاده هستند

امکان مطالعه و مرور سریع

تقسیم بندی ریز و جزئی مباحث به همراه امکان پخش سریع ویدیوها دسترسی به مطالب دلخواه و مرور آن ها را کاملا آسان و سریع می کند.

سوالات رایج در مورد پکیج آموزشی

در این دوره ها با توجه به تجربه زیاد طراحان پکیج در زمینه المپیاد زیست، تمامی مطالب اصافی کتب حذف شده و فقط بخش هایی از آن ها که در آزمون های المپیاد مورد سوال قرار می گیرند، به صورت کاملا مفهومی آموزش داده می شوند. این موضوع به همراه ویرایش دوره ها برای به حداقل رساندن زمان های تلف شده هر دوره، پکیجی بسیار فشرده و در عین حال کامل ایجاد کرده است.

در آموزش صفر تا صد ابتدا تمامی مبانی به صورت کاملا اصولی و مفهومی آموزش داده شده و سپس سریعا درجه سختی مباحث به مطالب در حد آزمون مرحله 2 و دوره تابستان افزایش می یابد. در نتیجه، چه در صورتی که هیچ چیزی در مورد مبحث نخوانده باشید، و چه منابع مربوط به آن را کامل خوانده باشید، مطالب خیلی زیادی را از آن ها می توانید بیاموزید.

دوره ها بسیاری از کتاب ها را به صورت کامل جایگزین می کنند اما همچنان نیاز به مطالعه برخی کتاب ها (به خصوص کمپیل به دلیل جایگاه اساسی آن در المپیاد) هست. اما جای نگرانی نیست چرا که یک برنامه جامع مطالعاتی تدارک دیده ایم که منابعی که باید بخوانید و ترتیب خواندن آن ها در کنار دوره ها را به صورت دقیق مشخص می کند. این برنامه را با کلیک بر روی لینک زیر می توانید دانلود کنید.

دانلود برنامه جامع مطالعاتی المپیادلب

شما نیز میتوانید به المپیادی ها باهوشی که در دوره های المپیادلب شرکت کرده اند و

0
نفر از آن ها مدال طلا کسب کرده اند
0
نفر از آن ها از مرحله دو قبول شده اند
0
نفر از آن ها از آموزش و کیفیت دوره ها کاملا راضی بوده اند

بپیوندید و مسیر المپیاد را سریع و مطمئین طی کنید

همین حالا پکیج آموزشی را سفارش دهید و در کمتر از یک هفته آن را درب منزل خود دریافت کنید.
هنوز سوالات بیشتری دارید؟ اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و به آن ها پاسخ دهیم.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://olympiadlab.ir/?p=10324
علاقمندی ها 0