تماس با ما

برای دریافت اطلاعیه های وبسایت، مظالب آموزشی بیشتر و شرکت در مسابقات المپیادی در حیطه المپیاد زیست می توانید در کانال زیست عضو شوید. برای عضویت بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعیه های وبسایت، مطالب آموزشی بیشتز و شرکت در مسابقات المپیادی در حیطه المپیاد شیمی می توانید در کانال شیمی عضو شوید. برای عضویت بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعیه های آزمون های Olympiadlab در حیطه المپیادهای زیست و شیمی می توانید در کانال آزمون های Olympiadlab عضو شوید. برای عضویت بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

راه های تماس

خوشحال می شوم انتقادات و پیشنهاد های شما را در مورد وبسایت بشنوم! همچنین اگر بخشی از سایت یا فایلی از آن اشکال داشت درنگ نکرده و اطلاع بدهید!

در صورت درخواست کلاس یا مشاوره خصوصی می توانید از راه های زیر تماس بگیرید (قبل از زنگ زدن حتما از طریق پیامک ارتباط برقرار کنید). البته، پیشنهاد من به شما پرسیدن سوالاتتان در بخش مشاوره وب سایت است پس به سوالات عمومی پاسخ داده نمی شود.

شماره تلفن همراه: ۰۹۳۳۲۶۶۷۴۴۱

آدرس ایمیل: olympiadlab@gmail.com  (برای ارسال ایمیل می توانید از طریق ارسال پیام در همین صفحه اقدام کنید.)

Telegram ID: @Olympiadlab

 

 

ارسال پیام

 

 

چرا به olympiadlab سر بزنم؟

olympiadlab روز به روز قوی تر می شود! 1- نمونه سوالات، منابع و ویدیو ها متنوع تر و کامل تر می شوند. 2- دوستانتان هر روز سوالات جدیدی می پرسند که ممکن است پاسخ های آن ها مشکلات شما را هم برطرف کند. 3- فکرش را بکنید، خودتان هم هر سوالی داشته باشید در هر زمان می توانید بپرسید! 4- بخش های جدید و جذابی به سایت اضافه خواهند شد! منتظر خبرهای خوب باشید!! 5- در نهایت اینکه با آمدن به این سایت، می توانید

مسیر المپیاد را بی درد سر، برای خود آسان کنید!

تازه ترین سوالات

محبوبترین

ورود

ثبت نام کنید

ایجاد یک حساب کاربری