عکس دسته جمعی پایان دوره آزمایشگاه سال 1397 (زیست) - المپیادلب

ما که هستیم

المپیاد لب یک گروه آموزشی در زمینه المپیاد زیست است که هدف نهایی آن “توسعه همگانی آموزش المپیاد” و تسهیل ورود و ادامه این مسیر جذاب برای همه دانش آموزان است.
در المپیادلب معتقدیم که گذر از مسیر المپیاد و رویارویی با چالش های آن مسیری بسیار جذاب و رضایت بخش (مخصوصا در مقایسه با کنکور!) هست که در این مسیر مهارت ها و توانایی های خاصی را می توان کسب کرد که تاثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس و توانمندی در رویارویی موفق با چالش های اساسی تر زندگی دارند. همچنین علاوه بر ایجاد بنیه علمی و مهارتی قوی، مسیر المپیاد بستری عالی برای آشنایی با هم سن و سالان هم فکر و هم فاز و ایجاد دوستی ها و رفاقت های ابدی است.
در این راستا در المپیادلب سعی می کنیم راه موفقیت و بهره مندی حداکثر از این مسیر را به شما نشان داده و این مسیر را با فراهم کردن ملزومات آن هموار کنیم. در کنار این کار، سعی می کنیم برای آسان تر شدن هر چه بیشتر مسیر استرس ها و مجهولات آن را نیز به حداقل برسانیم.

درباره محمد امین صادقی، بنیان گذار و مدیر المپیادلب

محمد امین صادقی بنیان گذار المپیادلب و دانش آموخته رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران است. او در سال 1392 (دوره 16 المپیاد زیست شنناسی) مدال نقره کشوری، در سال 1393 (دوره 17 المپیاد زیست شناسی) مدال طلا و رتبه اول المپیاد کشوری را کسب کرد و در المپیاد جهانی زیست 2015 در کشور دانمارک نیز موفق به کسب مدال طلا گشت. پس از آن در مدارس برتر تهران و شهرهایی در سراسر ایران به تدریس المپیاد پرداخت و در نهایت Olympiadlab را با هدف “توسعه آموزش المپیاد برای همه” و بهبود عدالت آموزشی در عرصه المپیاد ایجاد کرد.
علاوه بر مسایل مربوط به المپیاد، او در دانشگاه در زمینه های Neuroscience، Neuropsychiatry و استفاده از روش های آماری و مبتنی بر هوش مصنوعی جهت آنالیز داده های پزشکی مشغول به پژوهش است که مقالات منتشر شده در مجلات علمی توسط او را در صفحه Google Scholar او می توانید مشاهده کنید. نکته جالب این است که او اعتقاد دارد بنیه علمی گسترده و عمیقی که در دوران المپیاد زیستش کسب کرده، او را بسیار در زمینه های تحقیقاتی و فکر کردن به ایده هایی که به ذهن دیگران نمی رسد کمک می کند.
همچنین در وقت اضافه خود علاقه زیادی به آشنایی با ویژگی های کارکرد ذهن و بدن و راه های استفاده از این دانش برای افزایش کارایی و بازدهی در کارها دارد که بسیار دوست دارد دانش کسب شده اش در این زمینه ها را نیز با المپیادلبی ها به اشتراک بگذارد.

عکس دسته جمعی پایان دوره استانی اصفهان 1397 - المپیادلب

خدمات آموزشی ما

المپیادلب در راستای اهداف خود، خدمات آموزشی زیر را ارایه می دهد:
ارایه برنامه های راهبردی (Roadmap) برای مطالعه و آماده سازی برای المپیاد که بارها آزمایش شده و کارایی خود را اثبات کرده اند.
ارایه دوره های آموزشی با تدریس بهترین و با تجربه ترین مدرسین با قیمت بسیار مناسب تا هر دانش آموزی در سرتاسر ایران بتواند از آن ها بهره مند گردد.
ارایه نکات مشاوره ای و محتوای آموزشی در زمینه پیش نیاز های موفقیت، مهارت های تقویت ذهن و حافظه، مدیریت زمان و … تا مسیر المپیاد برای دانش آموز پر از یادگیری مهارت های جدید و رشد فردی باشد.
ارایه خدمات سازگاری سریع با کنکور تا دانش آموزان در مسیر المپیاد از لحاظ کنکور استرس نداشته باشند و بتوانند در کنار مطالعات المپیادی خود و یا در صورت عدم موفقیت در مسیر المپیاد، به راحتی تغییر مسیر داده و از راه کنکور همچنان به اهداف خود برسند.

دوره توسط المپیادلب برگزار شده است.
0
آزمون توسط المپیادلب برگزار شده است.
0
نفر-ساعت آموزش توسط المپیادلب صورت گرفته است.
0
دانش آموز از خدمات آموزش المپیادلب استفاده کرده اند.
0